Hakkımızda

“Ben dünyayı değiştirmek için yola çıkmıştım; Tamam dünyayı değiştiremedim ama en azından dünya da beni değiştiremedi. Kendimi Uzaylı Gibi Hissediyorum.”


Sitenin Amacı “KAR AMACI GÜTMEDEN” ;

  • Üniversite Öğrencilerine
  • Mesleğinde bir yere gelmek isteyenlere
  • EXCEL öğrenmek isteyenlere
  • Canı sıkılanlara
  • İşin işinden çıkamayanlara
  • Şirketlere Raporlama Elemanı olarak alınıp Excel nedir diyenlere

Kaynak Sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Kar amacı güdülmediğinden tablolarda kullanılan örneklerin bazıları alınmış olduğu dosyalarda aslına uygun olarak düzenleme yapılmış, bazıları ise şirketler de ihtiyaçlar göz önüne alınarak düzenlenmiştir.

İş hayatında bilinmesi gereken konularan biridir EXCEL, Uzman olmanıza gerek yok günü kurtarın. Daha sonra da yaptığınızı geliştirin.

Sitede GEZERKEN …..

Nezaket daima gereklidir.

Kibar olun. Diğer kullanıcılara size davranmalarını istediğiniz gibi davranın. Hepimiz burada öğrenmek için bulunmaktayız. Sizin bildiğiniz şeyleri henüz bilmediği için diğer kullanıcıları aşağılamayınız. Espri anlayışınızı da yanınızda getirin.

Dürüst olun. Her şeyden önce dürüst olun.

Eğer yanlış bilgilendirme yapan birini görürseniz o cevaba olumsuz durumu haber veriniz. Yanlış bir şey gördüğünüzde yorum yapıp düzeltilmesini sağlayabilirsiniz. Daima doğru cevaplar vermeye özen gösterin. Her şeyden önemlisi eğer mümkünse daha önceden girilmiş olan yazıları cevapları ve soruları cevaplarını Üslubunuz ile cevaplamaya çalışın, hem kendinizin hemde karşınızdakinin kendini  geliştirilmesine yardımcı olun.